Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Tuesday, 13 November 2018 22:45

Është përfshirë nga flakët një banesë në Elbasan pasi shpërtheu një bombol gazi.
Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Katundi Ri, ku si pasojë ka mbetur i plagosur lehtë një person.

Gjithashtu mësohet se si pasojë janë djegur orenditë shtëpiake të një dhome.
Njoftimi i policisë:
Më datë 12. 11. 2018 , në fshatin Katundi Ri - Elbasan, në banesën e shtetasit I. L., nga pakujdesia ka shpërthyer bombola e gazit, ku janë djegur orenditë shtëpiake të një dhome si dhe është lënduar lehtë shtetasi I. L., i cili pasi mori mjekim në spital, u largua për në banesë. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për ngjarje aksidentale

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aktualitet

20 vjeçari fierak arrestohet pasi i gjejnë në lokal lojërat e fatit

Policia vijon kontrollet në të gjithë Qarkun Fier për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë ende të ushtrojnë aktivitetin e kundraligjshëm të lojërave të fatit. Procedohet penalisht 1 shtetas...

Arrestohet 50-vjeçari që ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes

Aktualitet

Arrestohet 50-vjeçari që ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes

Policia e Tiranës ka arrestuar një 50-vjeçar, pasi ky i fundit kishte ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Në pranga ka rëndë shtetasi me inicialet D. P., 50 vjeç, banues...

Shehu: Po ndjehet pulsi i rrëzimit të diktaturës së krimit të Ramës

Politikë

Shehu: Po ndjehet pulsi i rrëzimit të diktaturës së krimit të Ramës

Nga Tritan Shehu Sot jemi me 20 Shkurt, dite qe nuk e harrojme kurre, Dite e Madhe e ndryshimeve te medha, e shembjes se simboleve te nje prej rregjimeve me tragjike...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!