"Me mbështetjen e opozitës kemi arritur që qeveria mos na prishë asnjë shtëpi"

E Enjte, 07 February 2019 17:35

Poshtë kjo qeveri që vazhdon projekte kriminale. Ne i kemi mbrojtur dhe do të vazhdojmë të mbrojmë shtëpitë tona, ndërtuar me gjak e djersë”, u shpreh qytetari

Banorët e Unazës së Re kanë dalë edhe sot në protestë, në një nga demonstratat maratonë, zhvilluar nga qytetarët e kësaj zone. Një nga qytetarët mori fjalën dhe tha se projekti është totalisht korruptiv, kjo u vërtetua dhe se duhet anuluar.

vijon...

 

 

Modifikuar më E Enjte, 07 February 2019 18:54

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident në Lezhë, "Benzi" përplas kalimtaren nga Puka

Kronikë

Aksident në Lezhë, "Benzi" përplas kalimtaren nga Puka

Një kalimtare ka mbetur e plagosur gjatë një aksidenti rrugor në aksin Lezhë-Milot, në vendin e quajtur Ishull Lezhë. Shtetasja me iniciale Gj.Ll. 58 vjeçe, banuese në Pukë, u përplas nga...

Haradinaj i kthehet Mogherinit: Serbia t’i kërkojë falje Kosovës për krimet

Bota Shqiptare

Haradinaj i kthehet Mogherinit: Serbia t’i kërkojë falje Kosovës për krimet

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, pas mbledhjes së Qeverisë foli sërish për çështjen e dialogut me Serbinë dhe taksën. Ai deklaroi se, njohja e shtetit kosovar është kërkim faljeje për veprimet...

Basha takim me ambasadorin britanik

Politikë

Basha takim me ambasadorin britanik

Pasditen e sotme kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka realizuar një takim me ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Shqipëri, Duncan Norman. Ky takim vjen vetëm një ditë pas vendimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!