Tragjike, gjendjen të pajetë dy të rinj në Pukë

Saturday, 23 February 2019 19:26

Dy të rinj janë gjetur të pajetë në fshatin Buzhalë të Pukës. Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur në zonën e Murges.

Mësohet se ata ishin prej dy ditësh në stan me bagëti dhe ishin shokë me njëri-tjetrin.

Sakaq, Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Modifikuar më Saturday, 23 February 2019 19:41

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Sondazh

Nothing found!