Kryetarja e FRPD Mat, bën për një lekë kryesocialistin

E Enjte, 21 Mars 2019 21:31

Drejtues dhe perfaqesues te PS e kane zakon nga shefi i tyre qe marrin gjithe dynjane neper goje iu vjen me shume keq per komshiun se sa per veten!.
Kur PD eshte ne proteste dhe qytetare me vullnet te lire i bashkohen protestes se opozites, jane perfaqesuesit e PD dhe mazhorences te cilet kerkojne perplasje aty ku nuk duhet e natyrshem marrin dhe pergjigjien e duhur. Sot ka ndodhur nje perplasje mes kreut te PS Mat Agron Malaj dhe kryetares se Forumit Rinor te PD dega Mat, sa i perket pjesmarrjes se tyre ne proteste. Denisa Vata nuk ka nguruar per ti kthyer nje pergjigjie

Pergjigjia e Denisa Vates per kreun e PD, Mat Agron Malaj

Zoti Mala na qenka shqetesuar shume sot se si eshte katandisur PD.Edhe pse perdor te gjithe figurat e nderuara harron se vete ka qene sherbetor dhe do vazhdoj te mbetet sherbetor i te tjereve, edhe pse çdo dy vjet pret emrin per Kr Bashkie dhe per Deputet.Ne ne kete foto nuk jemi as duke futur duart ne xhepat e qytetareve me PPP,as nuk po mbjellim kanabis,as spo vrasim,as spo blejme vota ,as spo bejme tenderat e OSHEE por jemi ulur ne trotuar si qytetar te lire.Te thuash se je socialist i devoteshem dhe se po e ben per ideal,kete se them dot,ai e din se pse.Rilindas i devoteshem po.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BE i jep Turqisë 1.4 miliardë euro për kampet e pritjes së refugjatëve

Globi

BE i jep Turqisë 1.4 miliardë euro për kampet e pritjes së refugjatëve

Komisioni Evropian miratoi sot një paket të re të masave për ndihmë me vlerë prej 1.41 miliardë euro, duke siguruar mbështetjen e BE-së ndaj refugjatëve dhe komuniteteve mikpritëse në Turqi. Sipas...

Vasili: Figura si Fatmir Frashëri vijnë vetëm njëherë në dhjetra vjet

Aktualitet

Vasili: Figura si Fatmir Frashëri vijnë vetëm njëherë në dhjetra vjet

Largimi nga jeta i ish-mbrojtësit legjendar të Tiranës, Fatmir Frashëri, ka sjellë edhe reagimin e nënkryetarit të LSI-së, Petrit Vasili i cili shkruan se ‘figura sportive e mrekullueshme e Fatmir...

Shehi: Dorëheqja e Haradinajt gjest shtetari, do dalë sërish i pafajshëm

Politikë

Shehi: Dorëheqja e Haradinajt gjest shtetari, do dalë sërish i pafajshëm

Kreu LZHK, Dashamir Shehi e ka konsideruar gjest shtetari vendimin e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen nga posti. Në studion e lajmeve të RTV Ora, Shehi tha...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!