Berisha poston fotot, ja pse Muratajn nuk e vrau policia

E mërkurë, 17 Prill 2019 22:17

Një qytetar pretendon se nuk ka qenë Policia ajo që ka qëlluar ndaj Admir Murataj, por shokët e tij.

Pretendimi i qytetarit lidhet me fushëpamjen që ka pasur Policia për të qëlluar ndaj Murataj, e cila mungon.

Qytetari ka shtuar po ashtu faktin se në mikrobuzin e policisë nuk ka asnjë gërvishtje apo shenjë nga plumbat.

Ai ka publikuar edhe fotografi nga vendi ku u vra Admir Murataj.

Denoncimin e ka bërë publik ish-kryeministri Berisha në profilin e tij në fcb.

Postimi i plotë i Berishës:

Hidhet poshte me prova te pakundershtueshme pretendimi i policise se ajo ka ekzekutuar Admir Murataj!

Lexoni mesazhin, pyetjet gozhduese dhe shikoni fotot e ekspertit dixhital. sb

Pershendetje Zoti bershia

Si ka mundsi qe lajmet thone qe ka qelluar policia kur ketu nuk ka fushe pamje fare.

Policia nuk ka pas asnji shans te gjuj sepse aty esht nje pjes e ngritur si tip kodre edhe nuk te lejon te shikosh fare.

Policia mashtron ajo as qe eshte afruar aty e jo me te hap zjarr dhe te vras nji nga grabitesit nuk ka fushe pamje. Mikrobuzi i policise nuk ka asnje gervishtje jo me çpim nga plumbat.

Eshte e sigurt qe Admir Murataj esht vrare nga shoket e tij.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Keshilla e avokatit për shqiptarët që jetojnë pa dokumenta në SHBA

Aktualitet

Keshilla e avokatit për shqiptarët që jetojnë pa dokumenta në SHBA

Nga Avokati Kieran Both Emigrantët në mbarë Shtetet e Bashkuara janë trembur nga lajmet e fundit lidhur me bastisjet në shkallë të gjerë të ndërmarra nga DHS (Departamenti i Sigurisë Kombëtare)...

Emigracioni në Mesdhe, Italia stopon dokumentin e Parisit

Globi

Emigracioni në Mesdhe, Italia stopon dokumentin e Parisit

Italia ka refuzuar të nënshkruaj dokumentin e Parisit pas takimit informal mbi emigracionin në Mesdhe që u mbajt sot në kryeqytetin francez. Ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini nuk ka marrë...

Aksident në Shkodër, makina përplas motoristin e biçiklistin

Aktualitet

Aksident në Shkodër, makina përplas motoristin e biçiklistin

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, ku për pasojë janë plagosur dy persona. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Shkodër-Lezhë në fshatin Beltojë e në të janë përfshirë një motor tip...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!