‘Rama ik’ bëhet urim për Pashkët

Diel, 21 Prill 2019 18:42

Sot kur besimtarët katolikë kremtojnë festën e Pashkës nuk kanë munguar as urimet e politikanëve, të cilët si në çdo festë urojnë për mirëqenie, tolerancë dhe dashuri.

Por duket se urimin më të bukur e ka marrë ish kryeministri Sali Berisha. Nëse të tjerët vezët e Pashkës i dinë të kuqe, vezët e Pashkëve dërguar Berishës jnga një shqiptar në Gjermani janë të bardha dhe me mbishkrimin “Rama ik”. Fotoja është postuar në rrjetet sociale nga vetë ish-kryeministri me dixhiturën: 'Urimi më i bukur'.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

Bota Shqiptare

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

3 muaj më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’. Por klipin e këngës më drogë, cigare dhe alkool, ku Bebe shfaqej në skena...

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Aktualitet

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Zgjedhja mund t'ju surprizojë pasi do zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj. 1 - Ju keni zgjedhur çelësin më të thjeshtë. Pavarësisht formës së zakonshme, ka një dizajn shumë unik. Kjo...

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Show-biz

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Xhensila Myrtezaj është ndjerë nostalgjike sot dhe ka publikuar një foto familjare! Këngëtarja shqiptare nuk e ka prezantuar kurrë të atin në publik, por sot ka thyer rregullin e saj dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!