I frymëzuar nga komediani ukrainas që fitoi zgjedhjet, aktori i njohur shqiptar “shpall” kandidaturën për President

E mërkurë, 24 Prill 2019 22:14

Në Ukrainë u zgjodh javën e shkuar President i vendit komediani i njohur Vlodimir Selenksi, i cili fitoi me një rezultat të thellë përballë miliarderit Petro Poroshenko, i cili garonte për një mandat të dytë.

I frymëzuar nga rasti ukrainas, aktori i humorit nga Kosova, Vedat Bajrami thotë se mund të ndjekë shembullin. I njohur si “Liki”, ai ka postuar një fotografi në Instagramin e tij, duke treguar me shaka se dëshiron të kandidojë për president të Kosovës.

“Ky shoku jem @Bujar66 po thotë që unë të kandidoj për President, qka po thoni ju”, ka shkruar ai, e komentet pozitive nuk kanë munguar.

Aktori është foto ka pozuar me mikun e tij, Bujar Berisha, icili është këngëtari i grupit te njohur Rock “Troja”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

1500 trupa amerikane dërgohen në Lindjen e Mesme

Globi

1500 trupa amerikane dërgohen në Lindjen e Mesme

Shtetet e Bashkuara do të dërgojnë 1,500 ushtarë në Lindje të Mesme, për të shtuar forcën ushtarake në këtë rajon, në kohën e rritjes së tensioneve me Iranin. Presidenti amerikan...

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Globi

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Këtë pasdite, Lioni i Francës u trondit, pasi një bombë shpërtheu dhe ka plagosur 13 persona. Mediat franceze dhe ata botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se...

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Globi

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në mesditë në qendër të qytetit të Lionit në Francë. Sipas të dhënave paraprake shpërthimi ka ndodhur në një rrugë për këmbësorët pranë sheshit “Bellecour”...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!