LAJM I FUNDIT/ Eskorta e Edi Ramës përplas një qytetar në Sarandë! Detajet (Foto)

Premte, 21 June 2019 19:53

Eskorta e kryeministrit Edi Rama ka përplasur një person në Sarandë, ndërkohë që nuk dihet gjendja shëndetësore e tij.

Banorët e Sarandës bëjnë me dije se makinat që shoqërojnë Edi Ramën në Sarandë, kanë qenë duke lëvizur me shpejtësi, dhe kanë përplasur një qytetar në cep të rrugës.

Kujtojmë që Rama ka udhëtuar ditën e sotme drejt Sarandës, i shoqëruar me forca të shumta policie.

Screenshot_17-13.png

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Globi

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Kompania britanike “British Airways” njoftoi anulimin e fluturimeve drejt kryeqytetit egjiptian Kajro, duke cituar motive sigurie, por pa dhënë sqarime të mëtejshme. Menjëherë pas saj, edhe kompania gjermane “Lufthansa” pezulloi...

Gëzim Muçolli : Fitorja diplomatike e ambasadores Alma Lama kundër Serbisë në Romë

Bota Shqiptare

Gëzim Muçolli : Fitorja diplomatike e ambasadores Alma Lama kundër Serbisë në Romë

Pak ditë më parë, mjaftoi  një shkrim i postuar te portali më i lexuar shqip dhe italisht te shqiptarët e Italisë, Albania NEWS, që të nxisë kërshërinë dhe brengën e...

Përplasen dy makina në Tropojë/ Humb jetën 9-vjeçari, plagosen 5 të tjerë

Aktualitet

Përplasen dy makina në Tropojë/ Humb jetën 9-vjeçari, plagosen 5 të tjerë

Një aksident i rënë ka ndodhur sot në Tropojë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në aksin rrugor Bajram Curri – Sopot. Si rrjedhojë ka ndërruar jetën gjatë transportimit për në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!