“Oj Zogo”, del kënga me e re e Bledar Kacës, kësaj here me stil ndryshe e këngëtarit të talentuar dibran

E Enjte, 16 May 2019 17:52

Bledar Kaca këngëtari i talentuar dibran, filizi më i ri i një vatre kulture dinjitoze si Zall Dardha që ka prodhuar vigan të muzikës dibrane dhe shqiptare mes tyre dhe Bledari, vjen për shikuesit me këngën më të re me motive popullore tw titulluar “Oj Zogo”.
Bledar Kaca i cili po performon shkëlqyer për publikun brenda dhe jashtë Shqipërisë, një këngëtar mjaft i dashur nga të gjitha moshat e shoqërisë për muzikën që servir, më së fundi vjen me një stil ndryshe me këtë këngë në bashkëpunim me Erkanin, video by Domi Production, mix/Master Elvis Domi.

Modifikuar më E Enjte, 16 May 2019 18:05

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Plas në burgun grek, përleshje masive mes shqiptarësh

Aktualitet

Plas në burgun grek, përleshje masive mes shqiptarësh

Natë episodike në burgun e Koridhalosë. Gjatë natës 2 të burgosur shqiptarë janë përleshur egër, ndërsa një prej tyre ka kaluar nga sektori B në sektorin C. Fillimisht është bërë e...

Detaje/ Plagosja në Lezhë, shoqërime masive për ngjarjen

Aktualitet

Detaje/ Plagosja në Lezhë, shoqërime masive për ngjarjen

Policia e Lezhës ka shoqëruar disa persona për ngjarjen e djeshme, ku mbeti i plagosur një 35-vjeçar. Fatmirësisht i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën dhe po merr ndihmë të...

Atentat me armë në Vlorë, dy të rinjve: një i vdekur, një i plagosur rëndë

Aktualitet

Atentat me armë në Vlorë, dy të rinjve: një i vdekur, një i plagosur rëndë

Një atentat me armë është bërë ndaj dy të rinjve që udhëtonin me motorr në rrugën e fshatit Poro të Vlorës. Si pasojë e atentatit, njeri prej tyre, Sotiraq Mëhilli...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!