Arrestohen dy shqiptarë dhe një grek, ja çfarë i bllokon policia

Hënë, 18 February 2019 17:49

Policia e Athinës arrestoi dy shqiptarë dhe një grek, ndërsa sekuestroi 46 kilogram marjuanë, që po transportohej prej tyre.

Policia nuk bën të ditur emrat e të arrestuarve, por ato janë të moshës 35-45 vjeç.

Policia ka arritur të bllokojë edhe 1.4 gram kokainë, dy peshore, 6 celularë dhe 100 euro, të cilat u gjetën në një prej banesave që u kontrolluan.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Parashikimi i motit, e shtunë 25 maj 2019

Moti

Parashikimi i motit, e shtunë 25 maj 2019

Moti do të jetë me kthjellime dhe  vranësira të pakta deri  mesatare në zonat malore . Era do të  jetë me drejtim  Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,0 metër...

Horoskopi, parashikimi i yjeve, e shtunë 25 maj 2019

Horoskopi

Horoskopi, parashikimi i yjeve, e shtunë 25 maj 2019

DashiDo të jetë një fundjavë e mrekullueshme aventurash. Edhe nëse do të udhëtoni, edhe nëse do të qëndroni në shtëpi, do të argëtoheni pamasë. Megjithatë, bëni kujdes të mos shqetësoni...

Greqia fillon fluturimin mbi Maqedoninë e Veriut

Aktualitet

Greqia fillon fluturimin mbi Maqedoninë e Veriut

Greqia të martën zhvilloi fluturimin e parë mbi Maqedoninë e Veriut, në një mision që u krye nga një F-16 nga 110 Combat Wing i Forcave Ajrore Hellenike “Tactical Air”...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!