Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

E mërkurë, 22 May 2019 22:51

3 muaj më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’.

Por klipin e këngës më drogë, cigare dhe alkool, ku Bebe shfaqej në skena puthjesh me femra dhe meshkuj, duket se nuk e ka pëlqyer babai i shqiptares.

Këngëtarja tregoi se babai nuk i fliste, madje marrëdhëniet u përkeqësuan edhe më tepër, pasi këngëtarja vendosi të shkojë në New York që të pajtohet me të.

Ditën e sotme Bebe tregoi se kishte vendosur që të rrinte në shtëpi me prindërit, duke na treguar kështu që tashmë mes tyre nuk ka më zemërim.

Madje këngëtarja ka publikuar edhe një video në Instastory ku shihet së bashku me babain, ndonëse filtri i SnapChat e kthen në versionin mashkull dhe dukej identike me të atin.

asdfgh.jpgsfgfhgj.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Show-biz

“Je më e ngrohtë se dielli”/ Olta Gixhari “ndez” rrjetin, fansat e “mbysin” me komente

emperaturat e nxehta kanë bërë që plazhet dhe pishinat të jenë plot që në muajin qershor. Gjithashtu edhe vip-at shqiptarë kanë provokuar fansat me fotot e tyre me bikini. Një prej tyre...

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Politikë

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Ish-kreu i Shoqatës së të Përndjekurve Politikë Antikomunistë të Shqipërisë dhe themeluesi i Partisë Demokratike, Sejdi Peka ka ndërrua jetë ditën e sotme. Lajmin të ditur e ka bërë të ditur...

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Globi

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Tensioni po arrin kulmin e tij në Etopi. Vendi afrikan me më shumë se 100 milion banorë po përjeton disa nga ditët më të vështira të viteve të fundit, me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!