TRAGJEDI/ Mbytet 17 vjeçari shqiptar duke u larë në lumë

E mërkurë, 03 July 2019 20:14

Një adoleshent shqiptar ka humbur jetën tragjikisht duke u larë në lumë. Ngjarja ka ndodhur në një fshat në Torino të Italisë.

Sipas mediave vendase, 17-vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, kishte shkuar për t’u freskuar në lumë së bashku me 3 shokë të tjerë, gjithashtu shqiptarë.

Për shkak të rrymës, adoleshenti mbeti i bllokuar nëpër shkëmbinj pasi ishte zhytur nën ujë.

Shokët e tij kërkuan ndihmë dhe njoftuan policinë. Ekipet e emergjencës që mbërritën në vendngjarje nuk mundën të bënin asgjë.

Përpjekjet e tyre ishin të kota pasi 17-vjeçari kishte humbur jetën. Trupi i pajetë i adoleshentit do t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Politikë

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Ish-deputeti i Partisë Demokratike përmes një postimi në Facebook ka reagur në lidhje me lajmin se tarifat e studentëve për vitin akademik 2019-2020 Bachelor do të jenë po aq sa...

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Art

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Për hir të dashurisë së djalit, Edoardo, aktorja e madhe Sophia Loren, 84 vjeçe kthehet në skenë e filmit. "Jeta përpara teje" titullohet titulli i filmit i frymëzuar nga romani i...

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Aktualitet

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Pas dy dekadave te Zëri i Amerikës, ikona e televizionit, gazetarja, Laura Konda do të largohet. Teksa i dridhej zëri nga emocionet, Laura Konda i dha lamtumirë ekranit, ndërsa transmetohej...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!