Moti, sot rënie e temperaturave në mesditë

Hënë, 18 Mars 2019 08:10

Sot moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura në zonën eriperëndimore ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të pakta të shiut.

Era do të jetë me intesitet të lartë nga kuadrati i jugperëndimit (SW) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 5 me larësi vale 1,5 –2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të pësojnë rënie në mesditë.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 3/17°C
Zonat e ulëta 5/20°C
Zonat bregdetare 8/19°C
Meteorologe: Rezarta Xhakollari

Modifikuar më Hënë, 18 Mars 2019 08:12

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Politikë

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Ish-deputeti i Partisë Demokratike përmes një postimi në Facebook ka reagur në lidhje me lajmin se tarifat e studentëve për vitin akademik 2019-2020 Bachelor do të jenë po aq sa...

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Art

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Për hir të dashurisë së djalit, Edoardo, aktorja e madhe Sophia Loren, 84 vjeçe kthehet në skenë e filmit. "Jeta përpara teje" titullohet titulli i filmit i frymëzuar nga romani i...

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Aktualitet

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Pas dy dekadave te Zëri i Amerikës, ikona e televizionit, gazetarja, Laura Konda do të largohet. Teksa i dridhej zëri nga emocionet, Laura Konda i dha lamtumirë ekranit, ndërsa transmetohej...

Sondazh

Nothing found!