Çfarë po ndodh në Vlorë? Plagoset një adoleshent

E mërkurë, 20 Mars 2019 21:17

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, në lagjen ‘Pavarësia’, ku disa persona janë konfliktuar dhe situata ka agravuar deri në përdorimin e thikave.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokalnë lagjen “Pavarësia” ku disa adoleshentë janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe njëri prej tyre ka nxjerrë thikën duke plagosur bashkëmoshatarin e tij I cili është dërguar mënjëherë në spital.

Agresori është larguar nga vendi I ngjarjes.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shkarkimi i Malajt, reagon ashpër ish-deputeti i PS-së: Guxim i madh i rilindësve të Ramës!

Politikë

Shkarkimi i Malajt, reagon ashpër ish-deputeti i PS-së: Guxim i madh i rilindësve të Ramës!

Sa vjen e thellohet përçarja mes socialistëve, ku shkak është bërë nisma e deputetëve të PS-së për të shkarkuar nga Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë të ish-ministrit dhe ish-deputetit...

Aksident i rëndë në Golem, një i vdekur

Aktualitet

Aksident i rëndë në Golem, një i vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot ë në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Plepa-Kavajë. Raportohet se një automjet ka përplasur një kalimtare, e cila ka ndërruar...

Parashikimi i motit për sot, 16 korrik 2019

Moti

Parashikimi i motit për sot, 16 korrik 2019

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri në reshje të dendura shiu në të gjithë vendin. Era do të  jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi  8 m/sek në...

Sondazh

Nothing found!