Katolikët tmerrohen nga 31-vjeçarja, i kërcënoi se do shpërthente Kishën

Hënë, 22 Prill 2019 22:01

Katolikët në San Diego janë përballur me një kërcënim të dielën e Pashkëve në Kishën Tsidkenu. Anna Conkey, një veterane e marinës hyri me një armë dhe me djalin e saj duke i kërcënuar se do të shpërthente ndërtesën.

31-vjeçarja u fut brenda dhe filloi e lumtur ndërkohë që shtrëngonte fort djalin 10-muajsh.

Disa dëshmitarë guxuan të përplaseshin me Anna Conkey dhe ta rrëzonin në tokë derisa arritën policët për ta arrestuar.

Conkey, i cila gjithashtu ka punuar si gazetare për NBC 7 San Diego, ka disa video në YouTube dhe postime në Facebook ku thotë Jezusi është një 'gënjeshtar' dhe Bibla është një 'kurth'.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

Bota Shqiptare

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

3 muaj më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’. Por klipin e këngës më drogë, cigare dhe alkool, ku Bebe shfaqej në skena...

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Aktualitet

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Zgjedhja mund t'ju surprizojë pasi do zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj. 1 - Ju keni zgjedhur çelësin më të thjeshtë. Pavarësisht formës së zakonshme, ka një dizajn shumë unik. Kjo...

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Show-biz

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Xhensila Myrtezaj është ndjerë nostalgjike sot dhe ka publikuar një foto familjare! Këngëtarja shqiptare nuk e ka prezantuar kurrë të atin në publik, por sot ka thyer rregullin e saj dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!