VIDEO/ Sikur të binin gurë nga qielli, breshër i jashtëzakonshëm në Rumani

E mërkurë, 29 May 2019 08:55

Një situatë e pazakontë moti është regjistruar ditën e djeshme në Rumani. Pemë të rrëzuara, makina me xhama të thyer dhe çati të dëmtuara kjo ishte situata pas stuhisë me breshër që pushtoi pjesën më të madhe të vendit.

Siç shihet nga pamjet breshëri ka mbuluar sipërfaqen e tokës, ndërsa banorët janë shprehur për mediat se situata ishte shumë dramatike.

Stuhia u shoqërua me erëra të forta, reshje të denduara shiu dhe rrufe. Për më tepër ndiqni videon!

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Politikë

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Ish-deputeti i Partisë Demokratike përmes një postimi në Facebook ka reagur në lidhje me lajmin se tarifat e studentëve për vitin akademik 2019-2020 Bachelor do të jenë po aq sa...

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Art

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Për hir të dashurisë së djalit, Edoardo, aktorja e madhe Sophia Loren, 84 vjeçe kthehet në skenë e filmit. "Jeta përpara teje" titullohet titulli i filmit i frymëzuar nga romani i...

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Aktualitet

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Pas dy dekadave te Zëri i Amerikës, ikona e televizionit, gazetarja, Laura Konda do të largohet. Teksa i dridhej zëri nga emocionet, Laura Konda i dha lamtumirë ekranit, ndërsa transmetohej...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!