VIDEO-MESAZHI/ Salvini: Koha e Soros mbaroi, të ndryshojmë historinë e Europës

E mërkurë, 29 May 2019 09:07

Rezultati i zgjedhjeve për Parlamentin Europian, të mbajtura të dielën e 26 Majit, ishin një grusht i fortë për manjatin majtist, George Soros.

Këtë gjë thotë edhe lideri i Lega Nord, Matteo Salvini, forca politike e të cilit doli e para në Itali.

Përmes një videoje të publikuar në rrjetet sociale, Salvini shprehet se, koha e George Soros në Europë ka marrë fund.

“Të dalim nga kurthi i Soros. Tani ta ndryshojmë historinë jo vetëm të Italisë por edhe të Europës”, thotë Salvini në mesazhin e tij.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Globi

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Një grua e zemëruar i la pasagjerët tjerë në aeroplan të shokuar, pasi ia theu për koke laptopin të dashurit të saj, të cilin e akuzoi se po shikonte gra...

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Kuriozitete

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Në mesin e kartëmonedhave euro që aktualisht janë në qarkullim, ekzistojnë disa mostra që për shkak se gjenden rrallë janë shndërruar në subjekt të koleksionistëve të parave. Meqenëse pas zbulimit ato...

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

Aktualitet

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

I nxehti nga Afrika do të avancojë me tej drejt vendit tonë. Temperaturat do të jenë më të larta në zonën qendrore dhe zonat bregdetare. Parashikohet të regjistrohen vlera të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!