I ngrirë dhe i rrahur brutalisht, greku rom gjendet i vdekur në qelinë e burgut

Saturday, 08 June 2019 16:19

Një 45-vjeçar rom u gjet i vdekur mëngjesin e sotëm në burgun e Patras.

Mediat greke shkruajnë se rrethanat e vdekjes së tij mbeten “mister”, pasi ai është gjetur në kushte jashtëzakonisht të çuditshme.

Roja i burgut thotë se e kishte gjetur të burgosurin “të ngrirë”, ndërsa plagët në trupin e tij zbulojnë rrahjen brutale.

Menjëherë në morgun e spitalit kishin mbërrotur të afërmit e viktimës që i kishin bërë foto për të pasur prova në zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Pritet që ekspertiza mjekoligjore e viktimës të zbardhë më tepër detaje.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Show-biz

“Je më e ngrohtë se dielli”/ Olta Gixhari “ndez” rrjetin, fansat e “mbysin” me komente

emperaturat e nxehta kanë bërë që plazhet dhe pishinat të jenë plot që në muajin qershor. Gjithashtu edhe vip-at shqiptarë kanë provokuar fansat me fotot e tyre me bikini. Një prej tyre...

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Politikë

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Ish-kreu i Shoqatës së të Përndjekurve Politikë Antikomunistë të Shqipërisë dhe themeluesi i Partisë Demokratike, Sejdi Peka ka ndërrua jetë ditën e sotme. Lajmin të ditur e ka bërë të ditur...

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Globi

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Tensioni po arrin kulmin e tij në Etopi. Vendi afrikan me më shumë se 100 milion banorë po përjeton disa nga ditët më të vështira të viteve të fundit, me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!