Dridhje të dhunshme gjatë një ceremonie, Kancelarja Merkel probleme me shëndetin?

Tuesday, 18 June 2019 18:43

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka nxitur sot shqetësime rreth shëndetit të saj, pasi është parë të dridhej për gati një minutë, në një ceremoni në Berlin.

Ajo i hodhi poshtë këto shqetësime, duke thënë se ishte i nxehti që i kishte shkaktuar dehidratim, shkaktar për ato shqetësime, ndërsa ajo priste Presidentit e ri të Ukrainës, Volodimir Zelensky.

Merkel, 64-vjeç, u shfaq e shqetësuar dhe e pasigurt, ndërsa qëndronte jashtë. Në video duket se ajo kafshon buzët, në përpjekje për të kontrolluar dridhjet e trupit, ndërsa lëvizte vazhdimisht duart.

 

Modifikuar më Tuesday, 18 June 2019 19:44

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Globi

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Një grua e zemëruar i la pasagjerët tjerë në aeroplan të shokuar, pasi ia theu për koke laptopin të dashurit të saj, të cilin e akuzoi se po shikonte gra...

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Kuriozitete

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Në mesin e kartëmonedhave euro që aktualisht janë në qarkullim, ekzistojnë disa mostra që për shkak se gjenden rrallë janë shndërruar në subjekt të koleksionistëve të parave. Meqenëse pas zbulimit ato...

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

Aktualitet

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

I nxehti nga Afrika do të avancojë me tej drejt vendit tonë. Temperaturat do të jenë më të larta në zonën qendrore dhe zonat bregdetare. Parashikohet të regjistrohen vlera të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!