Trump nuk beson tek UFO-t, por sipas tij “Gjithçka është e mundur” (VIDEO)

Diel, 07 July 2019 11:53

Presidenti amerikan Donald Trump nuk beson në ekzistencën e UFO-ve.

Në një intervistë me gazetarin “Fox News”, Tucker Carlson, Trump dha pikëpamjet e tij mbi UFO-t pas njoftimit të fundit mbi pilotët e Marinës, se ata kanë parë objekte të çuditshme të pashpjegueshme që udhëtojnë me shpejtësi të pabesueshme.

“Personalisht, kam prirjen të dyshoj,” u përgjigj Trump. “Unë nuk besoj, por mendoj se çdo gjë është e mundur”.

Presidenti vazhdoi të hedhë poshtë pohimet se qeveria amerikane ka futur duart në rrënojat UFO-ve. Kjo nuk është hera e parë që Trump vë në dyshim ekzistencën e qenieve nga planete të tjera.

Vetëm muajin e kaluar, kur Trump zbuloi se ishte informuar nga ushtria amerikane mbi zbulimet për UFO-t, ai u tha gazetarëve se ai vetë nuk beson te alienët.

Dhe nuk është vetëm Trump i cili i është përgjigjur pyetjeve mbi UFO-t.

Presidenti rus Vladimir Putin është pyetur më herët nëse ai vetë ishte një alien.

“Unë nuk jam”, u përgjigj Putini, duke shtuar se kishte shumë dëshmi për të provuar se ai nuk është një alien.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Politikë

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Ish-deputeti i Partisë Demokratike përmes një postimi në Facebook ka reagur në lidhje me lajmin se tarifat e studentëve për vitin akademik 2019-2020 Bachelor do të jenë po aq sa...

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Art

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Për hir të dashurisë së djalit, Edoardo, aktorja e madhe Sophia Loren, 84 vjeçe kthehet në skenë e filmit. "Jeta përpara teje" titullohet titulli i filmit i frymëzuar nga romani i...

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Aktualitet

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Pas dy dekadave te Zëri i Amerikës, ikona e televizionit, gazetarja, Laura Konda do të largohet. Teksa i dridhej zëri nga emocionet, Laura Konda i dha lamtumirë ekranit, ndërsa transmetohej...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!