Poloni, shtyn shoqen teksa kalon autobusi, vajza shpëton për mrekulli

E mërkurë, 18 Prill 2018 21:51

Në Czechowice-Dziedzice, një qytet i vogël në Jug të Polonisë, një adoleshente rrezikon një vit burg pasi ka shtyrë me shaka një mikeshën e saj në trotuar.

Vajza është rrëzuar në rrugë shumë pranë autobusit që lëvizte, por fatmirësisht ka pasur vetëm plagë sipërfaqësore.

Pasi e shtyu mikeshën, vajza e ka ndihmuar shoqen e saj të ngrihet, por ajo është denoncuar nga policia lokale pas pamjeve të kamerës në rrugë.

Modifikuar më E mërkurë, 18 Prill 2018 20:54

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Globi

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Kompania britanike “British Airways” njoftoi anulimin e fluturimeve drejt kryeqytetit egjiptian Kajro, duke cituar motive sigurie, por pa dhënë sqarime të mëtejshme. Menjëherë pas saj, edhe kompania gjermane “Lufthansa” pezulloi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!