Një jave e re që vazhdon akoma me hënën e re në Peshore dhe me Afërditën në Akrep që vazhdon…
  DASHITë përgjithshmet: Kjo javë do të jetë plot me veprime dhe intensitet dhe mbi të gjitha me humor të mirë!…
Dashi Fundjava fillon me një acarim të vogël për shkak të trysnisë që keni kaluar gjatë gjithë javës në punë.…
Lexoni jo vetëm shenjën tuaj por dhe shenjën e Horoskopit tuaj, për shembull një person i lindur në 5 shtator…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Jupiteri do mundohet ta mbroje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite, por kjo…
Dashi-Shumë njerëz që keni pranë do të kërkojnë të kenë vëmendjen dhe kohën tuaj sot. Disa vërtetë mund të kenë…
Muajt që kaluan ishin intensivë me planetët reaksionarë dhe lëvizjet astrologjike që na bënë të punonim për të zbuluar qëllimin…
Sado që përpiqemi të jemi pjesë e shoqerisë dhe ti përshtatemi asaj, gjithsecili nga ne e ka një tipar të…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Duhet të tregoni më shumë kujdes ndaj vetes dhe shëndetit tuaj, sidomos nëse keni…
Mjaft me fat këtë të shtunë ku do të keni kohën e lirë për ti dedikuar vetes. Yjet ju thonë…
"Dielli përballë me asteroidin Astea nna tregon se si duhet te kalisim drrimin dhe kembenguljen me qellim qe te arijme…
Dashi – Pse dukeni kaq i shqetësuar? Pse keni një sjellje kaq negative? Me shumë gjasa kjo vjen nga ndikimi i…

Lajmet e fundit

‘Bomba’/ Çollaku: Agjencitë e huaja kanë dokumentuar lidhjet e Ramës me krimin

Politikë

‘Bomba’/ Çollaku: Agjencitë e huaja kanë dokumentuar lidhjet e Ramës me krimin

Kreshnik Çollaku, ish-zv/ambasador i Shqipërisë në SHBA dhe drejtues në PD, ka deklaruar se shteti ka rënë dhe qeveria e Edi Ramës është duke vepruar si një organizatë mafioze. Në një...

I kishte shpëtuar policisë, detaje të reja për njërin nga personazhet e masakrës në ish bllok

Aktualitet

I kishte shpëtuar policisë, detaje të reja për njërin nga personazhet e masakrës në ish bllok

Një nga dy të plagosurit në mbrëmjen e 4 tetorit në një lokal në zonën e ish-bllokut, Eljon Hato, ka një tjetër proces penal në Gjykatën e Tiranës.Paraditen e së...

FOTO/ Aurela Hoxha shfaqet ashtu siç nuk e keni parë

Show-biz

FOTO/ Aurela Hoxha shfaqet ashtu siç nuk e keni parë

Aurela Hoxha njihet për fotot provokative që i poston. Në llogarinë e saj në Instagram, Aurela është tejet aktive dhe shpesh ndan me ndjekësit foto nga më provokativet, shkruan lajmi.net E veshur...

Sondazh

Nothing found!