Dashi-Gjatë kësaj të diele duhet ti kushtoni më shumë kohë dhe rëndësi, asaj që ka rëndësi vërtetë për ju. Qielli…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Dashi Dashuria: Venusi në dashuri ofron mundësi të mira për të rregulluar krisjet në çiftet e vjetra dhe për të…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Dashuria: Ende pasiguri në disa histori dashurie, ndjenjat kthehen si një vorbull dhe ju…
Dashi Mund të takoheni me një person të rëndësishëm sot, që do të ketë shumë interes për ju. Bëni mirë…
Dashi Mund të takoheni me një person të rëndësishëm sot, që do të ketë shumë interes për ju. Bëni mirë…
Dashi Mund të takoheni me një person të rëndësishëm sot, që do të ketë shumë interes për ju. Bëni mirë…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Dashi Shmangni fantazitë, sepse mund të përballeni me zhgënjime të mëdha. Më mirë qëndroni me këmbë në tokë. Financat do…
Dashi 21/3 - 20/4 Jeni të rrethuar nga një atmosferë pozitive e cila ju lejon që të shikoni çdo situatë…

Lajmet e fundit

Premtimi për përgjysmimin e tarifave, Kryemadhi: Rama gënjen, nuk mund të bëhet pa ndryshuar buxhetin

Politikë

Premtimi për përgjysmimin e tarifave, Kryemadhi: Rama gënjen, nuk mund të bëhet pa ndryshuar buxhetin

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ka cilësuar premtimin e Kryeministrit Edi Rama për përgjysmimin e tarifave të studimin me 50% si një vendim të parealizueshëm pasi pa ndryshuar buxhetin...

Amnisti për 27 prillin, Sela: Propozuesit e ligjit janë keqbërës

Bota Shqiptare

Amnisti për 27 prillin, Sela: Propozuesit e ligjit janë keqbërës

Aleanca për Shqiptarët votoi kundër propozimit të ligjit të amnistisë për 27 prillin. Kreu i ASH-së, Zijadin Sela propozimin e quajti një turp për ligjvënësit dhe humbje të shpresës së...

“Jam në pritje të ëmbël”, Enca “pranon” lajmin e shtatzënisë

Rozë

“Jam në pritje të ëmbël”, Enca “pranon” lajmin e shtatzënisë

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia publikoi ditën e sotme një imazh në “Instagram”, ku shfaqte emoji-n e një femre shtatzënë! Të gjithë ngritën dyshimet se këngëtarja e hitit “Kujt Po i Han”...

Sondazh

Nothing found!