Sondazh

Banorët e Unazës së re Re në mbrojtje të kauzës së tyre duhet të:

Bota Shqiptare

Haradinaj: Shantazhit të Beogradit po i vjen fundit

Haradinaj: Shantazhit të Beogradit po i vjen fundit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradianj ka thënë se aplikimi i rreth 40 serbëve për t’u bërë ushtarë të Kosovës dëshmon se shantazhit dhe instrumentalizimit të serbëve të Kosovës nga Beogradi...

SHBA,ja vendimi i fundit për Kosovën. Haradinaj: Taksa nuk i prish raportet me Amerikën

SHBA,ja vendimi i fundit për Kosovën. Haradinaj: Taksa nuk i prish raportet me Amerikën

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë se janë anuluar ftesat për 14 pjesmarrës nga Kosova në tetë programe të Qendrës Evropiane për...

Haradinaj: Taksa do të mbetet në fuqi

Haradinaj: Taksa do të mbetet në fuqi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur sërish në lidhje me taksën 100% vendosur ndaj mallrave serbe. Haradinaj ka theksuar se taksa do vazhdojë të mbetet në fuqi, pavarësisht mendimeve...