Brenda avionit luksoz të Messit, gjithçka e personalizuar (FOTOT)

Premte, 14 December 2018 20:07

Lionel Messi është një nga lojtarët më të suksesshëm në botë. Pasuria e tij është tepër e madhe por ajo që na bie në sy është edhe avioni i tij privat. Aika prej avvionëve privatë më të mirë dhe më të personalizuar në botë.

Kur bëhet fjalë për detajet, Lionel Messi është tepër i kujdesshëm dhe ka zgjedhur një mjet udhëtimi tepër luksoz për të mos i munguar asgjë atij dhe familjes së tij. Avioni mund të mbajë deri në 16 persona dhe ka dy tualete.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Show-biz

“Je më e ngrohtë se dielli”/ Olta Gixhari “ndez” rrjetin, fansat e “mbysin” me komente

emperaturat e nxehta kanë bërë që plazhet dhe pishinat të jenë plot që në muajin qershor. Gjithashtu edhe vip-at shqiptarë kanë provokuar fansat me fotot e tyre me bikini. Një prej tyre...

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Politikë

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Ish-kreu i Shoqatës së të Përndjekurve Politikë Antikomunistë të Shqipërisë dhe themeluesi i Partisë Demokratike, Sejdi Peka ka ndërrua jetë ditën e sotme. Lajmin të ditur e ka bërë të ditur...

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Globi

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Tensioni po arrin kulmin e tij në Etopi. Vendi afrikan me më shumë se 100 milion banorë po përjeton disa nga ditët më të vështira të viteve të fundit, me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!