Fjalimi hakmarrës! 21-vjeçarja gjen mënyrën ideale t'i "japë duart” të dashurit tradhtar

Tuesday, 18 December 2018 19:59

Një vajzë zgjodhi të priste ditëlindjen e saj që ti jepte lamtumirën të dashurit tradhtar.

Tiana Perea po festonte 21-vjetorin në shtëpi me miqtë dhe të dashurin, kur bëri një fjalim për ti treguar se gjithçka mori fund.

Në videon e publikuar në rrjete sociale, ajo i thotë se di gjithçka për bisedat me një femër tjetër.

“Do doja të falenderoja Santosin që më bëri të kuptoj se unë meritoj më shumë. Çdo njeri këtu e di që ti po përpiqeshe të më tradhtoje me një vajzë tjetër. Të gjithë ne i kemi parë bisedat seksuale dhe videot provokuese. Ti i dërgove asaj të njëjtën fotografi që më solle dhe mua sot. Në rast se nuk e kuptove, lidhja jonë mori fund dhe ti duhet të dalësh jashtë”, i tha ajo.

Në atë moment, të gjithë miqtë e duartrokitën për veprimin që bëri duke ruajtur qetësinë. Djali mori çantën me rroba dhe u largua nga shtëpia pa u justifikuar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Show-biz

“Je më e ngrohtë se dielli”/ Olta Gixhari “ndez” rrjetin, fansat e “mbysin” me komente

emperaturat e nxehta kanë bërë që plazhet dhe pishinat të jenë plot që në muajin qershor. Gjithashtu edhe vip-at shqiptarë kanë provokuar fansat me fotot e tyre me bikini. Një prej tyre...

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Politikë

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Ish-kreu i Shoqatës së të Përndjekurve Politikë Antikomunistë të Shqipërisë dhe themeluesi i Partisë Demokratike, Sejdi Peka ka ndërrua jetë ditën e sotme. Lajmin të ditur e ka bërë të ditur...

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Globi

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Tensioni po arrin kulmin e tij në Etopi. Vendi afrikan me më shumë se 100 milion banorë po përjeton disa nga ditët më të vështira të viteve të fundit, me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!