Ekspozitat e bizhuterive mund të jenë mbresëlënëse. Duke parë bizhuteritë e mahnitshme dhe jashtëzakonisht të mëdha e të ekzagjeruara që…
Këto vajza që shihni në fotot e mëposhtme postuan në instagramet e tyre selfie të bëra në momente të ndryshme…
Këngëtarja e njohur me famë botërore, Jennifer Lopez, përveç zërit të saj njihet edhe për interpretimet në disa filma, ku…
Dikush që duket shumë i pavarur dhe pak shqetësues. Apo ndoshta ai person je ti. Nuk ka asgjë të keqe…
Të jesh nënë është ndjesia më e bukur në botë, thonë që është e vështirë të përshkruash atë ç’ka ndjen.…
Të jesh 42 vjeç por të dukesh jo më shumë se 18 ky është rasti i rrallë i Lure Hsu.…
Ja disa arsye përse dashuria e parë mbetet e paharrueshme. 1. Dashuria e parë është e fuqishme, pasi ti ndjen…
Fotografi i jetës së egër Ingo Gerlach ka fotografuar një luan e një luaneshë gjatë momentit intim në rezervatin kombëtar…
Territori shqiptar mbetet gjatë gjithë ditës në kushtet e motit të kthjellët përjashtuar Verilindjen dhe zonat Lindore ku pasditja fuqizon…
Sipas ekspertëve, nëse dëshironi të keni të dashurën më të mirë, duhet të shikoni shenjën e saj të horoskopit. Bëhet…

Lajmet e fundit

Luftëtari nuk fiton as këtë ndeshje, Ventspils e eliminoi nga “Europa League”

Sport

Luftëtari nuk fiton as këtë ndeshje, Ventspils e eliminoi nga “Europa League”

Ekipi i Luftëtarit nuk ia arriti që të merrte një fitore e cila mund t’i siguronte kalimin në fazën tjetër të “Europa League” as pas kësaj ndeshjeje. Ata arritën që të...

Maribor mund Partizanin, ‘të kuqtë’ largohen nga 'Europa League'

Kulturë

Maribor mund Partizanin, ‘të kuqtë’ largohen nga 'Europa League'

Për ekipin shqiptar të Partizanit ndeshja e sotme ka qenë eksperienca e fundit për këtë sezon të “Europa League”. Pas humbjes një javë më parë në kryeqytet, ‘të kuqtë’ janë mundur...

Foto/ Zbulohet kush është personi që u përplas me policinë sot në Radhimë

Aktualitet

Foto/ Zbulohet kush është personi që u përplas me policinë sot në Radhimë

Janë zbuluar fotot e personit, i cili gjatë përplasjes së sotme ndaj tentativës së Policisë për ta arrestuar, në Radhimë, mbeti i plagosur nga të shtënat me armë të uniformave...