Meghan Markle, shihni si dukej kur ishte adoleshente (Foto-Galeri)

Hënë, 04 February 2019 20:13

Përpara se të ishte pjesë e familjes mbretërore angleze, Meghan Markle ëndërronte të bëhej një yll kinemaje.

Ajo që hidhte hapat e parë në skenë në një muzikal së bashku me të, kur ishin adoleshente, ishte edhe një vajzë shumë e re Katharine McPhee, që sot është këngëtare, modele dhe protagoniste filmash dhe serive tv.

Ka qenë pikërisht ajo që ka ndarë në Instagram, një foto kur ato ishin në një prej debutimeve të tyre të para si artiste.

Që nga ajo kohë ka kaluar shumë kohë, por të dyja kanë arritur të realizojnë ëndrrat e tyre: Unë dhe Meghan bënim muzikal së bashku që kur ishim fëmijë. Ajo u bë Dukesha e Sussex, ndërsa unë një yll i West End” shkruan Mc Phee. Fotoja e tyre në Instagram ka marrë shumë like dhe komente.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arbitri shqiptar që do gjykojë sfidën në Europë

Sport

Arbitri shqiptar që do gjykojë sfidën në Europë

Enea Jorgji nuk gjykon prej dy javësh në superiore, por kjo nuk i ka mohuar atij të caktohet si arbitër kryesor në ndeshjen e rëndësishme të Youth Europa League mes...

Orteku godet vendpushimin në Zvicër, bora zë poshtë mbi 10 njerëz (FOTO/VIDEO)

Globi

Orteku godet vendpushimin në Zvicër, bora zë poshtë mbi 10 njerëz (FOTO/VIDEO)

Një grup njerëzish janë zënë poshtë nga një ortek në një vendpushim të skive në alpet zvicerane. Sipas policisë në Valais, orteku është raportuar në Crans-Montana rreth orës 14:15 duke...

Aksident në Lezhë, "Benzi" përplas kalimtaren nga Puka

Kronikë

Aksident në Lezhë, "Benzi" përplas kalimtaren nga Puka

Një kalimtare ka mbetur e plagosur gjatë një aksidenti rrugor në aksin Lezhë-Milot, në vendin e quajtur Ishull Lezhë. Shtetasja me iniciale Gj.Ll. 58 vjeçe, banuese në Pukë, u përplas nga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!