Vendimi i ri i Meghan Markle irriton stafin e saj

Premte, 12 Prill 2019 22:06

Spekulimet për sjelljet e dukeshës Meghan Markle vijojnë të publikohet nga mediat e huaja. Këtë herë mësohet se Meghan ka urdhëruar stafin e saj të mos parkojnë makinat e tyre pranë shtëpisë së re në Frogmmore Cottage.

Madje sipas mediave të huaja Meghan ka kërkuar që të parkonin makinat 1.6 kilometra larg shtëpisë së re të çiftit mbretëror, ku ndodhet dhe një parkim publik.

Ky urdhër i dukeshës ka bërë që stafi të nisë sërish ironizimet për të. Vetëm pak kohë më parë ajo kërkoi që të ndërrohej i gjithë stafi që kujdesej për të në pallatin Mbretëror, gjë e cila nuk kaloi pa zhurmë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Politikë

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Ditën e nesërme do të zhvillohe raundi i parë i zgjedhjeve presidenciale. Votuesit do të duhet të zgjedhin midis tre kandidatëve: shqiptarit Blerim Reka, i cili kandidon si i pavarur...

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Shëndeti

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Në temën e dietës ka besime të gabuara që gjithashtu mund të çojnë në pasoja negative për shëndetin. Këto shpesh janë klishe që janë privuar nga çdo themel shkencor. Pikërisht...

Grabitja në Rinas, si ikën autorët nëpër tunele

Aktualitet

Grabitja në Rinas, si ikën autorët nëpër tunele

10 ditë pas ngjarjes zbardhen të tjera detaje nga grabitja spektakolare në Rinas. Burime nga grupi hetimor për këtë çështje flasin për ekzistencën e disa tuneleve të fshehta, brenda të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!