Dalin për herë të parë fotot e fëmijërisë së Dukeshës Meghan Markle

Hënë, 15 Prill 2019 18:30

Joseph Jonson, xhaxhai i dukeshës së Sussex Meghan Markle ka shfaqur nje album fotografik familjar të papublikuar më parë ku shfaqet edhe Meghan.

Seti i magjishëm i fotove e shfaq Meghan Markle si nje vogëlushe bukuroshe, të shkujdesur e plot gjallëri teksa shijon atmosferën e gëzuar me familjen e saj, ndërsa në një tjetër moment është fotografuar duke hapur dhuratat e ditëlindjes. Në foto shihet dukesha e vogël teksa e ëma përpiqet ta ushqejë, në shoqërinë e motrës dhe vëllait dhe familjarëve të tjerë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shpërthim në Siri, vdesin 15 persona

Globi

Shpërthim në Siri, vdesin 15 persona

15 persona kanë mbetur të vdekur si pasojë i një shpërthimi të ndodhur në qytetin Idlibit në veriperëndim të Sirisë. Tre ndërtesa në qytetin e Jisr al-Shughour u shkatërruan nga shpërthimi...

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut marrin jetën e 60 personave në Afrikën e Jugut

Globi

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut marrin jetën e 60 personave në Afrikën e Jugut

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut në Afrikën e Jugut kanë shkaktuar vdekjen e të paktën 60 personave. Mes viktimave është dhe një foshnje gjashtë muajshe e disa fëmijë të vegjël. Më...

Ja si do jetë moti deri në fundjavë në Shqipëri

Aktualitet

Ja si do jetë moti deri në fundjavë në Shqipëri

Grimcat e rërës në ajër, por dhe reshjet e shiut të shoqëruara me baltë në vendin tonë pritet të jenë të pranishëm deri në fund të javës. Meteorologia Adiola Bani shpjegon...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!