Gjenden babai dhe vajza nga fotografia e realizuar para Notre Dame

Premte, 19 Prill 2019 14:27

Një fotografi e babait me të bijën e saj përpara katedrales së Notre Damit, disa minuta përpara se ajo të përfshihej nga flakët, u përhap në internet, ku autorja e fotografisë kërkoi që t’i gjente ata, raporton BBC.

Brroke Windsor, 23 vjeçare tha babai dhe vajza që ajo e fotografoi rreth një orë përpara se katedralja të përfshihej në zjarr, janë gjetur.

Fotografia e saj, ku shihen babë e bijë duke luajtur përpara monumentit 850 vjeçar, u bë virale në internet, dhe u shpërnda shumë.

Ajo tha për BBC se dëshironte që ata (babai dhe vajza) ta kenë këtë foto si kujtim pasi që katedralja nuk është më.

Madje Brooke Windsor shkruan se personi në fotografi i shkroi asaj një mesazh, raporton fmimages.

“Kërkimi mbaroi! Fotografia ka arritur te babai dhe familja. Ai ka zgjedhur që të mbetet anonim për ta nderuar tragjedinë dhe ju shkruan ‘Faleminderit përsëri për këtë fotografi të bukur, ne do ta gjejmë një vend të veçantë për të.’ Faleminderit të gjithëve që e keni shpërndarë fotografinë dhe faleminderit për fjalët tuaja të mira” shkroi Windsor në Twitter.

Fotografia e babait që luan me vajzën e saj, u shkrep disa momente para se katedralja të digjej, dhe ngjalli reagime të mëdha të njerëzve në Twitter, që u përpjekën ta gjenin, dhe rezultoi me sukses.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

Bota Shqiptare

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

3 muaj më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’. Por klipin e këngës më drogë, cigare dhe alkool, ku Bebe shfaqej në skena...

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Aktualitet

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Zgjedhja mund t'ju surprizojë pasi do zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj. 1 - Ju keni zgjedhur çelësin më të thjeshtë. Pavarësisht formës së zakonshme, ka një dizajn shumë unik. Kjo...

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Show-biz

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Xhensila Myrtezaj është ndjerë nostalgjike sot dhe ka publikuar një foto familjare! Këngëtarja shqiptare nuk e ka prezantuar kurrë të atin në publik, por sot ka thyer rregullin e saj dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!