Të dashuruar që fëmijë, del Foto e fëmijërisë së Messit dhe bashkëshortes

Hënë, 22 Prill 2019 22:56

Një foto e fëmijërisë së futbollistit Lionel Messi dhe bashkëshortes së tij Antonela Rocuzzo, e cila është realizuar në janar të vitit 1998, është publikuar së fundmi për herë të parë. Messi dhe partnerja e tij shihen konkretisht në fotografi të kapur për krahu, së bashku me disa fëmijë të tjerë.

Ajo është realizuar në plazhin e Punta Mogotesit në Atlantik, kur ylli i Barcelonës ishte vetëm 10 vjeç dhe luante në një turne futbolli për të rinjtë në qytetin e Balcarce-s. Ndërkohë që, Antonela kishte udhëtuar në atë zonë me prindërit e saj për të takuar kushëririn Luca Scaglia, i cili ishte një nga shokët e ekipit të Messit.

auto_lionel_messi_dhe_Antonella_Rocuzzo_te_dashurar_qe_femije_foto_e_ralle1555956857.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Plas në burgun grek, përleshje masive mes shqiptarësh

Aktualitet

Plas në burgun grek, përleshje masive mes shqiptarësh

Natë episodike në burgun e Koridhalosë. Gjatë natës 2 të burgosur shqiptarë janë përleshur egër, ndërsa një prej tyre ka kaluar nga sektori B në sektorin C. Fillimisht është bërë e...

Detaje/ Plagosja në Lezhë, shoqërime masive për ngjarjen

Aktualitet

Detaje/ Plagosja në Lezhë, shoqërime masive për ngjarjen

Policia e Lezhës ka shoqëruar disa persona për ngjarjen e djeshme, ku mbeti i plagosur një 35-vjeçar. Fatmirësisht i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën dhe po merr ndihmë të...

Atentat me armë në Vlorë, dy të rinjve: një i vdekur, një i plagosur rëndë

Aktualitet

Atentat me armë në Vlorë, dy të rinjve: një i vdekur, një i plagosur rëndë

Një atentat me armë është bërë ndaj dy të rinjve që udhëtonin me motorr në rrugën e fshatit Poro të Vlorës. Si pasojë e atentatit, njeri prej tyre, Sotiraq Mëhilli...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!