Foto/ Modelet ideale të flokëve në verë

E Enjte, 04 July 2019 21:47

Temperaturat e larta shpesh nuk mundësojnë që vajzat të kenë mundësi për modele të ndryshme flokësh, apo për t’i mbajtur gjatë të lëshuara.

Përmes fotove ju tregojmë disa modele flokësh të thjeshta,por mjaft në ‘trend’.

Flokët e lidhur me shall

Shalli është një aksesor mjaft elegant dhe ndonëse një model i thjesht duke mjaft bukur. Këtë vit shalli është një aksesor mjaft i përdorur.

Topuzi i ulët

Është një tjetër model mjaft I thjeshtë, por shumë i bukur i përshtatshëm për  përditshmërinë tuaj.

  

Flokët e valëzuar

Edhe ondet e çrregullta vijojnë të jenë një nga modelet e preferuara dhe gjithashtu mjaft të thjeshta për t’u  realizuar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Keshilla e avokatit për shqiptarët që jetojnë pa dokumenta në SHBA

Aktualitet

Keshilla e avokatit për shqiptarët që jetojnë pa dokumenta në SHBA

Nga Avokati Kieran Both Emigrantët në mbarë Shtetet e Bashkuara janë trembur nga lajmet e fundit lidhur me bastisjet në shkallë të gjerë të ndërmarra nga DHS (Departamenti i Sigurisë Kombëtare)...

Emigracioni në Mesdhe, Italia stopon dokumentin e Parisit

Globi

Emigracioni në Mesdhe, Italia stopon dokumentin e Parisit

Italia ka refuzuar të nënshkruaj dokumentin e Parisit pas takimit informal mbi emigracionin në Mesdhe që u mbajt sot në kryeqytetin francez. Ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini nuk ka marrë...

Aksident në Shkodër, makina përplas motoristin e biçiklistin

Aktualitet

Aksident në Shkodër, makina përplas motoristin e biçiklistin

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, ku për pasojë janë plagosur dy persona. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Shkodër-Lezhë në fshatin Beltojë e në të janë përfshirë një motor tip...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!