Ditët e fundit faqet tuaja në rrjetet sociale po gëlojnë nga një lojë virale, apo “sfida” e të treguarit si…
Edhe pse Tristan Thompson e tradhëtoi Khloe Kardashian e ka falur dhe është rikthyer sërish me të. Ky vendim nuk…
Ylli i muzikës, kërcimit dhe aktrimit tregon se si ia del të mbetet e shëndetshme dhe me një trup në…
Tregu i smartfonëve ndodhet në pikiatë në vitin 2019, kurrë kaq keq që nga viti 2013, para boom-it të tyre.…
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë 11 vite bashkë dhe janë ndër çiftet më të dashura shoëbiz-it. Ata asnjherë nuk…
Shumë prej nesh në këtë kohë e kemi problem të zgjohemi në mëngjes, ndjejmë lodhje gjatë ditës dhe pimë disa…
Një tjetër lajm i mirë ka ardhur për Rita Orën. Sapo u publikua lajmi se këngëtarja me prejardhje kosovare, është bërë…
Sipas studimeve, një prind publikon afërsisht 300 foto të fëmijëve brenda një viti. Fotot e publikuara të fëmijëve shtohen çdo…
Me siguri keni hasur persona që nuk jua kanë prishur qejfin për asgjë. Edhe kur kanë qenë vetë të mërzitur,…
Maksi Lopez ka bërë një deklaratë të rëndë kundër ish-bashkëshortes së tij Wanda Nara. Ai ka thënë se ajo e…
Librat janë një pasuri për trurin e njeriut. Shumë njerëz shfletojnë shumë faqe gjatë ditës, ku sigurisht më e mira…
Më shumë se 25% e amerikanëve të rritur e kanë pranuar se nuk e kanë lexuar as edhe një pjesë…

Lajmet e fundit

Të dashuruar që fëmijë, del Foto e fëmijërisë së Messit dhe bashkëshortes

Lifestyle

Të dashuruar që fëmijë, del Foto e fëmijërisë së Messit dhe bashkëshortes

Një foto e fëmijërisë së futbollistit Lionel Messi dhe bashkëshortes së tij Antonela Rocuzzo, e cila është realizuar në janar të vitit 1998, është publikuar së fundmi për herë të...

Përdhunoi dhe vrau gazetaren, dënohet 30 vjet burg

Aktualitet

Përdhunoi dhe vrau gazetaren, dënohet 30 vjet burg

Gjykata bullgare ka dënuar me 30 vjet burgim Severin Krasmirov për përdhunimin dhe vrasjen e gazetares investigative Victoria Marinova. Trupi i Marinovas u gjet më 6 tetor të vitit të kaluar...

28 emigrantë shqiptarë garojnë në zgjedhjet e majit në Itali

Aktualitet

28 emigrantë shqiptarë garojnë në zgjedhjet e majit në Itali

Eva Meksi mbërriti në Bari përpara 28 vitesh dhe tani e konsideron qytetin e saj. Aq e vendosur është t’i ofrojë atij të gjithë grintën dhe energjinë e saj, sa që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!