Golden Globes, ceremonia e cila pritet me padurim nga fansat e filmave më të rinj kësaj rradhe mendohet të ketë…
Britney vendosi të shkëputet ngga muzika për një afat kohor të pacaktuar pasi ka vendosur të përqëndrohet në përmiresimin e…
Këngëtarja Era Istrefi përmbylli një vit të suksesshëm, pas depërtimit në tregun ndërkombëtar dhe performancës në Kampionatin Botëror. Ajo në…
Ka shumë pak prova se përdorimi i ekranit për fëmijët është i dëmshëm në vetvete, thonë udhëzimet nga disa pediatër.…
I riu italian Stefano, ka vendosur t’i propozojë për martesë të dashurës së tij stjuardesë. Ai kishte rezervuar një biletë…
Cardi b ka qenë në qëndër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së saj të ndërlikuar me partnerin Offset. Por…
Një rekord prej 10.2 milionë njerëzish e kanë vizituar Muzeun Louvre në Paris vitin e kaluar, duke e bërë atë…
Festivali më i madh në botë i akullit dhe dëborës është hapur në Kinë për turistët. E ndodhur në provincën Heilongjiang në…
Modelja Alejandra Borjas është një nga fanset më besnike të Edison Kavanit. Bukuroshja që ndiqet nga qindra njerëz në rrjetet…
2018 në Instagram mund të personifikohet si një botë e pafundme zemrash të vogla. Zemrat kudo!!! Emoji në formë zemre…
Ka një tip gruaje që i bën të gjithë njerëzit të bien në dashuri me të. E vendosur, e pavarur,…
Kënëgtarja e njohur e muzikës popullore Eli Fara ka treguar dëshirën e saj për të pasur më shumë se një…

Lajmet e fundit

Të dashuruar që fëmijë, del Foto e fëmijërisë së Messit dhe bashkëshortes

Lifestyle

Të dashuruar që fëmijë, del Foto e fëmijërisë së Messit dhe bashkëshortes

Një foto e fëmijërisë së futbollistit Lionel Messi dhe bashkëshortes së tij Antonela Rocuzzo, e cila është realizuar në janar të vitit 1998, është publikuar së fundmi për herë të...

Përdhunoi dhe vrau gazetaren, dënohet 30 vjet burg

Aktualitet

Përdhunoi dhe vrau gazetaren, dënohet 30 vjet burg

Gjykata bullgare ka dënuar me 30 vjet burgim Severin Krasmirov për përdhunimin dhe vrasjen e gazetares investigative Victoria Marinova. Trupi i Marinovas u gjet më 6 tetor të vitit të kaluar...

28 emigrantë shqiptarë garojnë në zgjedhjet e majit në Itali

Aktualitet

28 emigrantë shqiptarë garojnë në zgjedhjet e majit në Itali

Eva Meksi mbërriti në Bari përpara 28 vitesh dhe tani e konsideron qytetin e saj. Aq e vendosur është t’i ofrojë atij të gjithë grintën dhe energjinë e saj, sa që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!