Rama duhet ti kërkojë falje Kosovës, por jo për Cakajn

E Enjte, 10 Janar 2019 21:56

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, pse nuk ia kerkoi mikut te tij Sandrit, te tregoi varret e mijera te zhdukurve nga lufta e Kosoves!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, pse nuk ia mbushi mendjen mikut te tij Sandrit, qe te kerkoi falje per krimet e qeverise serbe ne Kosove!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, qe per 5 vite e kusur ne krye te Shqiperise nuk loboj tek ndonje shtet per njohjen e Kosoves!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per moskrijimin e Ambasadave dhe Konsullatave te perbashketa me Kosoven ne disa shtete!

Nga Flamur Vezaj/

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mos lobimin e shtetit shqiptare qe Kosova te pranohet ne UNESCO!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mos lobimin qe Kosova te pranohet ne INTERPOL!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per deshtimin e njohjes se Lahutes si pjese e trashegimise shqiptare ne UNESCO e jo te lejonte serbet ta regjistronin si te tyren!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per dhenien e çelsit te Tiranes nje kengetari serb qe ishte frymezim i çetnikeve!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per vendosjen e takses ne Rrugen e Kombit!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per kufirin fizike mes dy shteteve!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mos ndryshimin e ligjit per shtetesite, qe ti lehtesoi procedurat per shqiptaret e Kosoves dhe jo te trajtohen njesoj si kinezet!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per mungeses se tregtise se lire mes dy vendeve!

KM Rama duhet ti kerkoi falje Kosoves, per keshilltaret e tij te lidhur me sherbimin sekret serb!

....Etj etj....dhe jo ti kerkoj falje Kosoves per emerimin e nje ministri te tij adoleshent!

#Boll_se_na_shpifet_me_kete_lloj_patriotizmi#

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Globi

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Kompania britanike “British Airways” njoftoi anulimin e fluturimeve drejt kryeqytetit egjiptian Kajro, duke cituar motive sigurie, por pa dhënë sqarime të mëtejshme. Menjëherë pas saj, edhe kompania gjermane “Lufthansa” pezulloi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!