Kryeministri i hirit

Saturday, 20 Prill 2019 19:09

Pak kohë kanë kaluar nga vjedhja e 10 milionë eurove në Rinas nga një super aksion perfekt i ekzekutuar në 4 minuta dhe banditi i radhës Lleshaj që është dashuruar me rilindjen më shumë se ata që e krijuan lëshon një variant se paratë mund të jenë djegur. Në fakt ai super aksion në planifikim dhe ata banditë qe e ekzekutuan prandaj e ndërmorën atë aksion për ti djegur lekët.
Kjo situatë meranë spekulantësh banditësh , trafikantësh që na paskan bërë lekët hi kanë një krye bandit si ideator. Kanë kryeministrin e hirit. Rama ka pupacë në qeveri dhe në rilindje , ka banditë dhe banda që e ndihmojnë në çështjet e kokainës dhe çdo gjë në 6 vjet që ky njeri ika prekur ka iniciuar të bëjë apo ka ideuar kthehet në hi.
Hi janë bërë jo vetëm lekët e Rinasit, hi janë bërë paratë e shqiptarëve në 6 vjet, hi janë bërë koncesionet e tij, hi janë bërë rrugët që s’ ka asnjë centimetër katrorë të ndërtuar, shkrumb e hi po bëhet reforma në drejtësi, në hi janë kthyer të gjitha institucionet e shtetit dhe mesa duket nuk do të largohet pa bërë shkrumb e hi të gjithë Shqipërinë.
Nuk do të ndodhi. Kryeministri i hirit do të iki i vetmuar ashtu siç ikin të gjithë diktatorët./ Redaksionale

Modifikuar më Hënë, 22 Prill 2019 18:52

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

Bota Shqiptare

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

3 muaj më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’. Por klipin e këngës më drogë, cigare dhe alkool, ku Bebe shfaqej në skena...

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Aktualitet

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Zgjedhja mund t'ju surprizojë pasi do zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj. 1 - Ju keni zgjedhur çelësin më të thjeshtë. Pavarësisht formës së zakonshme, ka një dizajn shumë unik. Kjo...

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Show-biz

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Xhensila Myrtezaj është ndjerë nostalgjike sot dhe ka publikuar një foto familjare! Këngëtarja shqiptare nuk e ka prezantuar kurrë të atin në publik, por sot ka thyer rregullin e saj dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!