Promovuesi i Artës, ja si vjedh vota 'simboli' i Reformës së Ramës

Saturday, 22 June 2019 14:41

Ulsi Manja duhet të ishte sot në bankën e të akuzuarve për kapjen në rolin aktiv të manipulimit të zgjedhjeve në Dibër në vitin 2017.

Por Ulsin nuk ka kush ti presë fletë-arresti, sa kohë që ai është promovuesi i Arta Markut, Kryeprokurores së Përkohshme të Përgjithshme e cila u vendos si e tillë vetëm me votat e socialiste.

Sot Ulsi vazhdon të shëtisë i lirë, madje jo vetëm kaq por bën edhe ligje se si të dënojë shqiptarët me privim të të drejtave të tyre për të lëvizur po prishën votimet e tij njëpartiake, ndërkohë që ai vetë është kapur duke vjedhur vota.  

Po a ka moral Ulsi Manja si kryetar i Komisionit të Ligjeve që të bëjë ligje si do të dënohen shqiptaret po prekën zgjedhjet, kur vetë ai duhet të pergjigjet para drejtësisë se si i ka vjedhur votat

 

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Globi

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Një grua e zemëruar i la pasagjerët tjerë në aeroplan të shokuar, pasi ia theu për koke laptopin të dashurit të saj, të cilin e akuzoi se po shikonte gra...

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Kuriozitete

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Në mesin e kartëmonedhave euro që aktualisht janë në qarkullim, ekzistojnë disa mostra që për shkak se gjenden rrallë janë shndërruar në subjekt të koleksionistëve të parave. Meqenëse pas zbulimit ato...

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

Aktualitet

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

I nxehti nga Afrika do të avancojë me tej drejt vendit tonë. Temperaturat do të jenë më të larta në zonën qendrore dhe zonat bregdetare. Parashikohet të regjistrohen vlera të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!