Edi Paloka i përgjigjet Xhafajt: Llumin e ke në familje

E Enjte, 11 October 2018 19:20

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar në ‘facebook’ ndaj komenteve të bëra nga ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj,  në lidhje me çështjen e “Babales”.

Ministri Xhafaj tha sot se Partia Demokratike ka zgjedhur si partnerë llumin e këtij vendi, duke treguar ironi të fortë për pretendimet e PD-së për audio-përgjimin me “dëshmitari X”.

PD ka zgjedhur partnerë llumin e këtij vendi”, tha Xhafaj. Fjalë këto që ka sjellë reagimin e nënkryetarit të PD-së, i cili  deklaroi se ministri harron të shtojë faktin  se ky llum është në familjen e tij.  “Xhafaj duket se e ka harruar që llumin e ka në familjen e tij”, shtoi Paloka.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Politikë

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Nga Halil Teodori Situata politike në Shqipëri ka hyrë në një fazë kritike. Palët e përfshira sa vijnë dhe potencojnë frontet e përballjeve. Asnjë rreze shprese nuk ka për kompromis. Shteti...

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Aktualitet

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot pasdite në qytetin e Korçës. I moshuari është identifikuar si Y.Muja. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë...

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

Aktualitet

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

PDIU përmes një deklarate për mediat është shprehur e shqetësuar për situatën e fundit politike në vend. Ajo thekson se Shqipëria po rrëshqet me shpejtësi drejt një situate dramatike. Mes tjerash...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!