Ironia e Berishës me dhunimin e studenëve nga policia: Po kërkojnë Balilin në fakultet

Premte, 11 Janar 2019 20:15

Ish-Kryeminsitri Sali Berisha ka ironizuar veprimin e policisë për të dhunuar studentët që protestojnë për të drejtat e tyre deri në realizimin e 9 pikave që ia kanë paraqitur qeverisë.
Berisha nëpërmjet një fotoje ironizon duke e cilësuar aksionin e policisë në fakultete si një aksion për gjetjen e Klement Balilit.
Postimi i Sali Berishës në fb:
“Studentet greviste i kane kushtuar ketë fotomontazh mercenarit pa ligj dhe moral, qe zbaton urdhërat e skizofrenit delinkuent dhe ne thyerja flagrante te ligjit fut kriminele me uniforme ne tempujt e universiteteve dhe terrorizojnë studentet greviste. Sb”

50170614_1189763421184563_7092542055825539072_n.jpg

Modifikuar më Premte, 11 Janar 2019 22:33

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pas golit të dytë tifozët Kuq e Zi hodhën sende ndaj portierit

Sport

Pas golit të dytë tifozët Kuq e Zi hodhën sende ndaj portierit

Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milanit, Calhanoglu vrapoi të festojë poshtë tribunës së tifozëve shqiptarë, çka provokoi...

Vrasja e avokatit të Shullazit, gazetari tregon takimin e fundit me të: Jam shokuar

Aktualitet

Vrasja e avokatit të Shullazit, gazetari tregon takimin e fundit me të: Jam shokuar

I ftuar në studion e “Report Tv”, gazetari Elton Qyno, ka rrëfyer takimin e fundit me avokatin Ravik Gurra, i cili u ekzekutua mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Qyno...

Dhoma e Avokatisë: Autorët e vrasjes së Ravik Gurrës të vihen para drejtësisë

Aktualitet

Dhoma e Avokatisë: Autorët e vrasjes së Ravik Gurrës të vihen para drejtësisë

Dhomave e Avokatisë së Shqipërisë ka reaguar lidhur me vrasjen në Elbasan të avokatit të njohur Ravik Gurra. Përmes një deklarate për mediat, Dhoma e Avokatisë kërkon që ngjarja të trajtohet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!