Nga aeroporti i Vlorës, protestuesit i presin biletën Ramës me “Air Albania” për “në të s*mës”

Premte, 08 February 2019 16:56

Në vazhdën e protestave që po zhvillohen në qytetet e vendit, opozita ditën e sotme po zhvillon një protestë në qytetin e Vlorës.

Me thirrjet “Rama ik!”, “Poshtë qeveria”, qytetarët e Vlorës kërkojnë largimin e kësaj qeverie. Protestuesit në shenjë simbolike i kanë prerë dhe një biletë vetëm vatje kryeministrit Edi Rama me ‘Air Albania’, duke nënkuptuar moskthimin e tij më në Shqipëri.

Modifikuar më Premte, 08 February 2019 19:39

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident në Lezhë, "Benzi" përplas kalimtaren nga Puka

Kronikë

Aksident në Lezhë, "Benzi" përplas kalimtaren nga Puka

Një kalimtare ka mbetur e plagosur gjatë një aksidenti rrugor në aksin Lezhë-Milot, në vendin e quajtur Ishull Lezhë. Shtetasja me iniciale Gj.Ll. 58 vjeçe, banuese në Pukë, u përplas nga...

Haradinaj i kthehet Mogherinit: Serbia t’i kërkojë falje Kosovës për krimet

Bota Shqiptare

Haradinaj i kthehet Mogherinit: Serbia t’i kërkojë falje Kosovës për krimet

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, pas mbledhjes së Qeverisë foli sërish për çështjen e dialogut me Serbinë dhe taksën. Ai deklaroi se, njohja e shtetit kosovar është kërkim faljeje për veprimet...

Basha takim me ambasadorin britanik

Politikë

Basha takim me ambasadorin britanik

Pasditen e sotme kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka realizuar një takim me ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Shqipëri, Duncan Norman. Ky takim vjen vetëm një ditë pas vendimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!