Po Saimir Tahirin, a do e lejojë policia të marrë pjesë në protestë, si palë e tretë?!

Tuesday, 12 February 2019 16:34

Deklarata qesharake e Policisë së Shtetit për mintingun e opozitës që do organizohet më 16 shkurt, e dënuar ashpër nga PD dhe gjithë opozita, përveç se tregon panikun që e ka mbërthyer qeverinë, tregon paaftësinë edhe nivelin e ulët të saj, pasi policia, sot për sot, e ka të vështirë të identifikojë kriminelët dhe njerëzit me precendentë penalë, për të cilët opzita dhe media ka kohë që flet dhe sot kjo polici paska luksin dhe mundesinë, që gjoja në emër të qetësisë dhe rendit, të idenfitikojë personat me precendentë penalë që do të marrin pjesë në mitnig, si palë e tretë për të destabilizuar rendin, sipas saj. Vetvetiu të lind një pyetje, po Saimir Tahirin, që është person i identifikuar me precendentë penalë, a do ta lejojë policia të marrë pjesë në këtë miting, si palë e tretë?

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U kapën me drogë, arrestohen 3 të rinj në Itali, mes tyre një shqiptar

Bota Shqiptare

U kapën me drogë, arrestohen 3 të rinj në Itali, mes tyre një shqiptar

Tre të rinj, mes të cilëve një 24-vjeçar shqiptar, janë arrestuar ditën e sotme në Itali, pasi dyshohen si shpërndarës droge. Djemtë e fshihnin mallin dhe të ardhurat e përfituara...

Netanyahu do i vendosë emrin e Donald Trump një vendbanimi në lartësitë Golan

Globi

Netanyahu do i vendosë emrin e Donald Trump një vendbanimi në lartësitë Golan

Izraeli njoftoi se do të emërojë një vendbanim në Rrafshnaltën e Golanit me emrin e presidentit të SHBA-së, Donald Trump. Ky veprim, sipas autoriteteve izraelite, bëhet si shenjë mirënjohje për...

“Shkrimtarja e “50 Hijet e Greit” krijon perceptim negativ për shqiptarët”

Aktualitet

“Shkrimtarja e “50 Hijet e Greit” krijon perceptim negativ për shqiptarët”

Autorja e sagës erotike, “50 Hijet e Greit”, Erika Leonard James, është përballur më kritika për mënyrën se si i përshkruan shqiptarët në librin e saj të ri. Ambasadori shqiptar në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!