Një politikan blen virgjërinë e modeles së njohur

Premte, 22 February 2019 17:46

Një modele e njohur nxori para pak kohësh në ankand virgjërinë e saj dhe ditën e sotme është njoftuar se tashmë ka një blerës.

Bukuroshja nga Azerbajxhani, Mahbuba Mammadzada do të fitojë 2 milionë euro nga një politikan japonez.  E reja mori shumë oferta dhe ndër to në vendin e tretë renditej një futbollist nga Munihu, në vendin e dytë një avokat nga Londra.

Ajo vërteton se ishte e virgjër me anë të një certifikate mjekësore.

2 102 10

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Sondazh

Nothing found!