Skandal shtetëror/ Në administratë u paguhen sigurimet vetëm militantëve të PS

Premte, 15 Mars 2019 20:27

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar ditën e sotme një tjetër skandal, që po ndodh me administratën në Shqipëri.

Ai ka bërë publik denoncimin e një punonjësi të hipotekës në Tiranës, i cili thekson se në administratë sigurimet shëndetësore ju paguhen vetëm militantëve të PS, nëse je anëtar i një partie tjetër nuk të paguhen.

Ja postimi i plotë i Berishës:

Narkoshteti paguan sigurimet shendetesore sipas perkatesise partiake!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Doktor pershendetje.dua te denoncoj nji shkelje pran ZRPP Tirane….jam punenjos pran hipotekes prej 2 vitesh,jam antare i Lsi por kur shkova ke instiuti i sigurimeve shendetsore rezultoi qe vetem 1 muaj sigurume na jan derdhur.kte katrahur e kan ber Blerina Doracaj,Eljon Semanaj,dhe kryeregjistrusi aktual Valdrin Pjetri…punonjsit te Rilindjes ja u kan pagu kurse Lsi dhe Pd vetem nji muaj ne 2 vjet pun….anonim dhe faleminderit”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

Bota Shqiptare

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

3 muaj më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’. Por klipin e këngës më drogë, cigare dhe alkool, ku Bebe shfaqej në skena...

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Aktualitet

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Zgjedhja mund t'ju surprizojë pasi do zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj. 1 - Ju keni zgjedhur çelësin më të thjeshtë. Pavarësisht formës së zakonshme, ka një dizajn shumë unik. Kjo...

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Show-biz

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Xhensila Myrtezaj është ndjerë nostalgjike sot dhe ka publikuar një foto familjare! Këngëtarja shqiptare nuk e ka prezantuar kurrë të atin në publik, por sot ka thyer rregullin e saj dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!