Pyetja që ngre dyshime të mëdha për shëndetin e Ramës pas shtrimint në spital

Saturday, 23 Mars 2019 17:04

Kongresi i sotëm i Partisë Socialiste u zhvillua nën masa të rrepta sigurie. Sheshi “Nënë Tereza” ishte i tejmbushur me policë dhe punonjës të Gardës, ndërsa që prej ditës së djeshme asnjë makinë nuk u lejua të kalonte aty.

Edhe sot, kryeministri Edi Rama, edhe pse temperaturat ishin të larta, u pa gjatë gjithë kohës me një xhaketë të zezë veshur, të cilën nuk e hoqi për asnjë çast.

Postuar nga ish-kryeministri Sali Berisha/

 

Pyetje nga qytetari dixhital: Maduro i Ballkanit i fashuar, i blinduar! Pse ne asnje moment nuk e hoqi xhaketen e zeze edhe pse temperaturat sot ne Tirane ishin mbi 28 grade!???

Dhe asnje person nuk lejohej tek shkallet e korpusit qe eshte ambient universitar?? sb

 

55783762_1236709069823331_2779492595322060800_n.jpg55510799_1236709223156649_5175936260312662016_n.jpg

Modifikuar më Saturday, 23 Mars 2019 17:28

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Haradinaj përballë sfidës “taksë”, ja çfarë do t’i kërkojë Merkel

Bota Shqiptare

Haradinaj përballë sfidës “taksë”, ja çfarë do t’i kërkojë Merkel

Angela Merkel dhe Emanuel Macron do t’i kërkojnë kryeministrit Ramush Haradinaj heqjen e taksës, ndërsa kryeministrit Aleksander Vuçiç pushimin e fushatës kundër Kosovës, në mënyrë që të rifillojë dialogu mes...

Shihni 10 fotot më të mira nga e gjithë bota, njëra i përket Shqipërisë

Kuriozitete

Shihni 10 fotot më të mira nga e gjithë bota, njëra i përket Shqipërisë

Njihuni me foto më të mira nga e gjithë bota përzgjedhur nga agjensitë ndërkombëtare. 1-Banorët e rajonit të Mendrisio të maskuar si personalitete biblike kryejnë procession e së enjtes së shenjtë...

Tirana e Partizani duan vetëm fitore, edhe pse “i bëjnë nder” njëra-tjetrës

Sport

Tirana e Partizani duan vetëm fitore, edhe pse “i bëjnë nder” njëra-tjetrës

Java e 30-të e Kategorisë Superiore sjell duele ekstremesh, siç është ai ndërmjet Partizanit kryesues dhe Kastriotit që është në zonën e rënies nga kategoria. Të tilla janë edhe përballjet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!