Në narkoshtet, narkopolicia dhe narkobandat janë një!

Hënë, 25 Mars 2019 11:42

Nga Sali Berisha

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje. Doktor dua te bej nje denancim per nje ngjarje qe ka ndodhur ne qytetin e Fierit. policia eshte vene ne dispozicoin te bandave te trafikut te droges qe behet ne grykederdhjen e Vjoses. diten e premte ne daten 15 nje qytetar ka bere denancim per dhunim ,grabitje dhe tentative pengmarrje dhe po mbushet nje jave policia nuk ka bere asnje veprim sepse te pefshire ne kete ngjarje kapasur punonjes policie me uniform qe punojne ne drejtorin e Kufirit ne derdhje te Vjoses ku nisin dhe skafet me droge. Ky grupe vepron ne gryke derdhjen e Vjoses me gjobe venie, grabitje rrembime dhe trafikun e droges drejt Italis.Punonjesi i policis qe eshte njeri nga pjestaret e grupit qe ka marre dhe pjese ne ngjarjen e dites se premte quhet Bardhosh Selami punonjes i kufirit ne Drejtorin e Policis Fier. Ky eshte narko shteti. anonim te lutem

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Globi

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Kompania britanike “British Airways” njoftoi anulimin e fluturimeve drejt kryeqytetit egjiptian Kajro, duke cituar motive sigurie, por pa dhënë sqarime të mëtejshme. Menjëherë pas saj, edhe kompania gjermane “Lufthansa” pezulloi...

Gëzim Muçolli : Fitorja diplomatike e ambasadores Alma Lama kundër Serbisë në Romë

Bota Shqiptare

Gëzim Muçolli : Fitorja diplomatike e ambasadores Alma Lama kundër Serbisë në Romë

Pak ditë më parë, mjaftoi  një shkrim i postuar te portali më i lexuar shqip dhe italisht te shqiptarët e Italisë, Albania NEWS, që të nxisë kërshërinë dhe brengën e...

Përplasen dy makina në Tropojë/ Humb jetën 9-vjeçari, plagosen 5 të tjerë

Aktualitet

Përplasen dy makina në Tropojë/ Humb jetën 9-vjeçari, plagosen 5 të tjerë

Një aksident i rënë ka ndodhur sot në Tropojë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në aksin rrugor Bajram Curri – Sopot. Si rrjedhojë ka ndërruar jetën gjatë transportimit për në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!