LAJM I FUNDIT/ Oficeri i FNSH i shkruan Berishës: Murataj nuk u vra nga policia

Tuesday, 16 Prill 2019 18:20

Ka ende shumë paqartësi lidhur mbi vrasjen e Admir Murataj, i cilësuar si koka e organizimit të grabitjes së Rinasit të ndodhur më 10 prill.. Ish-kryeministri Sali Berisha sapo ka publikuar një denoncim nga një oficer i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë i cili shkruan se Murataj nuk u vra nga policia.

Postimi i Sali Berishës: 

Oficeri i FNSH:

Admir Murataj nuk u qellua nga policia.

Lexoni mesazhin e tij. sb

Persh Dr.Berisha!
Sipas nje punonjsi te FNSH,Admiri Murataj nuk eshte qelluar nga policia,ka dyshime shume te forta qe ai eshte perdorur si kurth nga njerez me pushtet,gjithashtu ai shton: plumbi qe ka marr ne koke i ndjeri nuk ekziston eshte zhdukur!

Gjithsesi duhet verifikuar ne teresi dhe me thelle kjo çeshtje, por te gjitha rruget te cojne tek nje grabitje dhe skenar shteteror!

Modifikuar më Tuesday, 16 Prill 2019 18:25

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Fund tragjik i vogëlushit që u zhduk dy ditë më parë, ja çfarë ka ndodhur

Bota Shqiptare

Fund tragjik i vogëlushit që u zhduk dy ditë më parë, ja çfarë ka ndodhur

Një fëmijë shqiptar i moshës katër vjeç me vendbanim në Zvicër u raportua ditën e djeshme i zhdukur nga familja e tij në qytetin Wieldegg. Sipas dëshmisë së dhënë nga nëna...

1500 trupa amerikane dërgohen në Lindjen e Mesme

Globi

1500 trupa amerikane dërgohen në Lindjen e Mesme

Shtetet e Bashkuara do të dërgojnë 1,500 ushtarë në Lindje të Mesme, për të shtuar forcën ushtarake në këtë rajon, në kohën e rritjes së tensioneve me Iranin. Presidenti amerikan...

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Globi

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Këtë pasdite, Lioni i Francës u trondit, pasi një bombë shpërtheu dhe ka plagosur 13 persona. Mediat franceze dhe ata botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!