LSI mbledh Kryesinë dhe ish-grupin parlamentar

E Enjte, 18 Prill 2019 12:40

Lëvizja Socialiste për Integrim do të mbledhë sot Kryesinë dhe ish-grupin parlamentar.

Takimi do të mbahet në orën në 12:00. Rendi i ditës mbi të cilin do të diskutojnë forumet e kësaj partie nuk është bërë publik.

Ndërkohë pritet që debati të zhvillohet lidhur me strategjinë dhe aksionin e mëtejshëm të opozitës. Po sot edhe Partia Demokratike ka njoftuar mbledhjen e forumeve të saj drejtuese.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Globi

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në mesditë në qendër të qytetit të Lionit në Francë. Sipas të dhënave paraprake shpërthimi ka ndodhur në një rrugë për këmbësorët pranë sheshit “Bellecour”...

Humb kontrollin, furgoni bie në lumin Shkumbin

Aktualitet

Humb kontrollin, furgoni bie në lumin Shkumbin

ELBASAN Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në Elbasan. Një furgon ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumin Shkumbin. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kthesës së Murrashit. Deri...

Alarm për bombë në Prishtinë

Bota Shqiptare

Alarm për bombë në Prishtinë

Policia e Kosovës është vënë në alarm mëngjesin e së premtes, pas një alarmi për një mjet shpërthyes të vendosur në Prishtinë. Përmes një komunikate për shtyp, Policia e Kosovës njofton...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!