'I përhap vetë Rama nga paniku....', Berisha shuan çdo zë për marrëveshje

E Enjte, 18 Prill 2019 21:07

Ish-kryeministri Berisha ka refuzuar dhe mohuar në mënyrë kategorike që të ketë një ulje në bisedime me Edi Ramën si kryeministër për të zgjidhur krizën.

Gazetarja Mirela Milori iu drejtua Berishës duke i thënë se ka zëra që flasin se kanë hyrë negociatorë për të arritur një marrëveshje.

Por për Berishën nuk ka dyshime se të gjithë këto zëra i përhap Rama, që është në panik në rritje.

Modifikuar më E Enjte, 18 Prill 2019 21:08

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Globi

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Këtë pasdite, Lioni i Francës u trondit, pasi një bombë shpërtheu dhe ka plagosur 13 persona. Mediat franceze dhe ata botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se...

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Globi

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në mesditë në qendër të qytetit të Lionit në Francë. Sipas të dhënave paraprake shpërthimi ka ndodhur në një rrugë për këmbësorët pranë sheshit “Bellecour”...

Humb kontrollin, furgoni bie në lumin Shkumbin

Aktualitet

Humb kontrollin, furgoni bie në lumin Shkumbin

ELBASAN Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në Elbasan. Një furgon ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumin Shkumbin. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kthesës së Murrashit. Deri...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!