Berisha publikon dokumentet: Drejtori i Transportit Rrugor Blendi Gonxhe me biznes makinash me qera

Saturday, 20 Prill 2019 17:17

Zotëron një biznes makinash me qera dhe njëkohësisht është edhe drejtor i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor.

Bëhet fjalë për Blendi Gonxhen, emër i njohur për publikun pasi më herët ka qenë nënkryetar i baskisë së Tiranës dhe më pas, pasi në krye të baskisë erdhi Erion Veliaj u bë drejtor i Parqeve dhe rekreacioneve.

Ai mban postin aktual që prej vitit të shkuar, por biznesin privat e vazhdon rregullisht, siç edhe e tregojnë fotot e mëposhtme.

Denoncimi është bërë në profilin e ish kryeministrit Sali Berisha nga një qytetar.

Postimi i ish-kryeministrit Berisha:

Ne narkoshtet konflikti i i interesit eshte merite, madje e shquar!

Drejtori i transportit Hajdut Gonxhe ka vet kompani te fuqishme transporti!

Lexoni mesazhin dhe shikoni dokumentet e nepunsit dixhital! sb

Mirdita Doktor. Kam 1 denoncim, qe besoj se eshte shkelje flagrante mbi konfliktin e interesit ne administrate. Behet fjale per Blendi Gonxhja, aktualisht drejtor i DPSHTRR. Ai zoteron biznes privat, makina me qira me floten me te madhe mbase dhe eshte ne nje post ekzekutiv kaq te rendesishem qe ka lidhje te drejperdrejte me biznesin privat qe ushtron!!! Fotot bashkangjitur. Shendet!Hidhe pas 30 min

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

Bota Shqiptare

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

3 muaj më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’. Por klipin e këngës më drogë, cigare dhe alkool, ku Bebe shfaqej në skena...

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Aktualitet

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Zgjedhja mund t'ju surprizojë pasi do zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj. 1 - Ju keni zgjedhur çelësin më të thjeshtë. Pavarësisht formës së zakonshme, ka një dizajn shumë unik. Kjo...

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Show-biz

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Xhensila Myrtezaj është ndjerë nostalgjike sot dhe ka publikuar një foto familjare! Këngëtarja shqiptare nuk e ka prezantuar kurrë të atin në publik, por sot ka thyer rregullin e saj dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!