Hitleri, Asadi, Sadam Husein helmuan njerëzit me gaz

Hënë, 22 Prill 2019 19:27

Në historinë e njerëzimit tre janë momentet më të tmerrshme që krimi e ka shndërruar në kavje njeriun. Gjatë luftës së dytë botërore në kulmin e holokaustit, dhomat e gazit ishin vendi i eksperimentit dhe mungesës së mëshirës. Më vonë Sadam Huseini fuste në gropa dhe ju hidhte gaz irakianëve. Ndërsa së fundmi Asadi përdor gazin dhe amët kimike , ku pamjet e fëmijëve të shtrirë në rrugët e Sirisë bënë xhiron e botës.
Sot pas Hitlerit, Sadamit dhe Asadit një tjetër kimik ka dalë në skenë. Ai është Sandër Kimik Lleshaj. Fotoja e kësaj vogëlushe e helmuar me gazin lotsjellës gjatë protestës së opozitës bashkë me familjarët e saj u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale si dhe u publikua në disa media prestigjioze ndërkombëtare duke e denoncuar si akt helmimin nga ana e policisë.
Lleshaj po i mbyt shqiptarët me gazin helmues. Ky njeri me urdhër të Ramës, po përdor gazin helmues serb te ardhur nga Serbia nëpërmjet bandës se Gjoleke Malajt. Ai po e përdor mbi burra, gra e fëmijë. Edhe paramilitarët serbë do ta kishin zili atë që Lleshaj po i bën popullit shqiptar.

9d8e7d36be1b60574267e9c1239bcf91_XL.jpg

Modifikuar më Tuesday, 23 Prill 2019 10:01

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

Bota Shqiptare

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

3 muaj më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’. Por klipin e këngës më drogë, cigare dhe alkool, ku Bebe shfaqej në skena...

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Aktualitet

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Zgjedhja mund t'ju surprizojë pasi do zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj. 1 - Ju keni zgjedhur çelësin më të thjeshtë. Pavarësisht formës së zakonshme, ka një dizajn shumë unik. Kjo...

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Show-biz

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Xhensila Myrtezaj është ndjerë nostalgjike sot dhe ka publikuar një foto familjare! Këngëtarja shqiptare nuk e ka prezantuar kurrë të atin në publik, por sot ka thyer rregullin e saj dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!